absik.blogspot.com
Kuchári len tak z pasie ...
Máme radi dobré, chutné a zdravé jedlo. Ak na niečo zaujímavé natrafíme, tak to skúsime aj uvariť. A najradšej sme, keď máme koho pohostiť - a samozrejme, keď hosťom naše výtvory chutia :-)
| Status | 200 OK — live & indexed by cl0q |
|---|---|
| Last crawled | 2026-06-15 |
| Server | GSE |