cl0q

babocablog.blogspot.com

Ég a gyertya, ég.....

'Mint ablakba állított gyertya fénye, mely a viharban vándorlókat hívogatja..' (Ősi ír áldás)

Status200 OK — live & indexed by cl0q
Last crawled2026-06-13
ServerGSE