furiika.blog.bg
Майтап, бе, Уили! :))) - Мъдрият се учи да може, умният - да знае, само на глупака всичко му е ясно. А, на мен, нищо човешко ...
Майтап, бе, Уили! :))) - Мъдрият се учи да може, умният - да знае, само на глупака всичко му е ясно. А, на мен, нищо човешко не ми е чуждо.:))
| Status | 200 OK — live & indexed by cl0q |
|---|---|
| First seen | 2025-05-31 |
| Last crawled | 2026-06-12 |
| IPv4 | 85.14.4.125 |
| Network | AS8262 Evolink EAD · Bulgaria |
| CNAME | blog.bg |
| Mail (MX) | blog.bg. |
| Server | Apache/2.2.3 (CentOS) |