samawtoniewierze.blogspot.com
Sama w to nie wierzę
Zapiski już nie nastolatki,a ciągle zbuntowanej baby :))) - A ty kto? - Dobra wróżka... - Z siekierą? - A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?
| Status | 200 OK — live & indexed by cl0q |
|---|---|
| Last crawled | 2026-06-14 |
| Language | pl |
| Server | GSE |