cl0q

samawtoniewierze.blogspot.com

Sama w to nie wierzę

Zapiski już nie nastolatki,a ciągle zbuntowanej baby :))) - A ty kto? - Dobra wróżka... - Z siekierą? - A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

Status200 OK — live & indexed by cl0q
Last crawled2026-06-14
Languagepl
ServerGSE